Masaż
dla par Warszawa

Zakochani mogą spędzać czas na wiele sposobów, począwszy od długich rozmów, a skończywszy na przyjemnościach cielesnych. Jeśli chodzi o to drugie, proponujemy różnego rodzaju masaże dla par. Salon Tantric Paradise to idealne miejsce na wyjątkową randkę, która może być przygotowaniem do właściwej części wieczoru.

Zmysłowe masaże dla par Warszawa

Wśród proponowanych masażów można wymienić relaksacyjny, erotyczny Nuru (oparty na starodawnych japońskich technikach), a także masaż tantryczny dla par. Specjalistki przeprowadzające wymienione procedury to wykwalifikowane masażystki, które doskonale znają istotne punkty oraz obszary ludzkiego ciała. Dysponują wiedzą oraz doświadczeniem, które pozwala im spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.

Polecamy masaże dla dwojga zarówno parom z niedużym stażem, jak i związkom z wieloletnim stażem. Pierwsi będą mieli okazję lepiej poznać preferencje ukochanej osoby, z kolei drudzy – podnieść atmosferę w relacji. Masaż dla par to rewelacyjne rozwiązanie na prezent z okazji rocznicy ślubu, walentynek albo urodzin. Można obdarować bliskiego człowieka jedynym w swoim rodzaju upominkiem, a jednocześnie towarzyszyć mu podczas jego „realizacji”. Polecamy tę opcję szczególnie osobom dość zamkniętym (przynajmniej na początkowym etapie), które z ukochanym u boku będą czuć się bardziej swobodnie. Taki seans to nie tylko wspaniałe przeżycie otwierające na nowe doznania. To również szansa na większą bliskość, poznanie się od innej strony oraz przejście na kolejny poziom związku.

Masaż dla dwojga w stolicy

Dzięki temu, że miasto, w którym znajduje się nasz salon masażu, to Warszawa, odwiedzają nas mieszkańcy oraz przyjezdni – włącznie z turystami z zagranicy. Wizyta w salonie może być pikantnym urozmaiceniem pobytu w stolicy albo ciekawą atrakcją dla tych, którym wydaje się, że znają już wszystkie ciekawe punkty miejscowości. Bez względu na powody chętni przekonają się, jak wiele może dać zaledwie jedno spotkanie z masażystką.

Podchodzimy do klientów z pełnym zaangażowaniem, przykładając wszelkich starań, aby byli zadowoleni z wyboru Tantric Paradise. Masaż tantryczny dla par może być wykonywany w jednym bądź dwóch osobnych pomieszczeniach. Dostosowujemy się do preferencji korzystających z rytuału. Jeżeli wolą obserwować się wzajemnie w trakcie procedury, umożliwiamy im to. Jeśli natomiast pragną skoncentrować się na własnej przyjemności – rozdzielamy parę. Niezależnie od tego, który wariant wybiorą, mogą liczyć na pełen profesjonalizm, intymną atmosferę, odpowiednio dobraną muzykę oraz najwyższej jakości olejki.

Tantra dla par w Warszawie

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Masaż dla dwojga nie polega jedynie na masowaniu dwóch osób w tym samym czasie. To znakomita okazja do nawiązania bliższej więzi, wyzbycia się wstydu oraz pokochania własnego ciała. W sytuacji, gdy oboje zakochani patrzą na siebie podczas zabiegu, mogą nauczyć się, co sprawia drugiej połówce przyjemność. Potem, już w domu, będą mieć mnóstwo czasu oraz możliwości, aby sprawdzić to w praktyce – w końcu trening czyni mistrza.

Jakie korzyści dla każdego uczestnika masażu może przynieść tantra dla par? Trudno wymienić je wszystkie, jednak do najważniejszych należy otworzenie swoich ciał na rozkosz na znacznie większym poziomie niż znany do tej pory, urozmaicenie intymności w relacji oraz pogłębienie więzi między sobą. Związek ma też szanse poznać różnego typu metody budzenia potencjału do odczuwania orgazmu energetycznego – nie w jednym obszarze, a w całym ciele. Po sesji z naszymi masażystkami para będzie mogła na nowo rozpalić pożądanie oraz namiętność, podnieść temperaturę w sypialni, a także przedłużyć stosunki. Z pewnością przełoży się to na olbrzymią satysfakcję dla obojga kochanków.

Podniecający masaż dla par Warszawa

Serdecznie zapraszamy do umówienia terminu, a następnie do wizyty w Tantric Paradise. Sprawimy, że Warszawa stanie się dla zakochanej pary miejscem pięknych wspomnień. Miastem, do którego oboje będą chcieli wracać z radością na kolejne zmysłowe sesje w naszym salonie.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!