Masaż
dla par Warszawa

Masaże dla par

Zapraszamy Ciebie i Twojego partnera lub partnerkę na masaż tantryczny, erotyczny Nuru, relaksacyjny. Nauczymy Was sztuki wykonywania i przyjmowania masażu oraz budowania specjalnej więzi pomiędzy masującym i masowanym. Masaże dla par mogą odbyć się w jednym lub dwóch osobnych pomieszczeniach – decyzja należy do Was. W najbardziej klasycznej wersji, parter i partnerka korzystają z masażu zakończonego przyjemnym finałem (masażem Lingam, masażem Yoni).

Masaż tantryczny jako sposób na urozmaicenie życia erotycznego

Sesja masażu erotycznego dla pary to niezwykła okazja, aby wspólnie się odprężyć i spróbować nowych doznań erotycznych. Już sam rytuał masowania nagich ciał jest bardzo przyjemny. Dla niektórych par wspólne erotyczne masaże mogą być sposobem, aby urozmaicić swoje życie miłosne. Pomogą odkryć swoje ciała na nowo i rozpalić namiętność w związku. Dadzą kilka wskazówek, które sprawią, że wspólne intymne chwile będą jeszcze przyjemniejsze. Nauczą wykonywania odprężającego masażu partnerowi lub partnerce.

Czekamy na pary, które pragną…

– otworzyć swoje ciała na jeszcze więcej doznań i przyjemności,
– doświadczyć głębszej więzi między sobą,
– wskrzesić na nowo pożądanie i namiętność w związku,
– przedłużyć seksualne zbliżenia,
– urozmaicić intymność w związku,
– poznać techniki budzenia potencjału do odczuwania orgazmu energetycznego całego ciała.

 

Co może dać parom wspólny masaż tantryczny?

Nierzadko w związkach partnerzy mają trudności ze wskazywaniem swoich preferencji w zakresie przyjemnych doznań otrzymywanych od ukochanej osoby. Warto w tym zakresie postawić na szczerość i otwarte mówienie o swoich potrzebach oraz upodobaniach. Pomaga w tym właśnie masaż tantryczny dla dwojga, który wykonujemy w naszym salonie w Warszawie. Pary decydujące się na jego przeprowadzenie w jednym pomieszczeniu pozostają w kontakcie wzrokowym, a umiejętne uciskanie różnych obszarów ich ciał pozwala na wprowadzenie w stan głębokiego odprężenia przy jednoczesnym pobudzeniu libido.

W przypadku pań odpowiednie ugniatanie oraz nacieranie rzutują na pobudzenie organizmu do intensywniejszego wydzielania hormonów płciowych. Przekłada się to z kolei na większe zainteresowanie partnerem. Masaż tantryczny dla par wykonywany przez nas w salonie w Warszawie działa również pozytywnie w walce z męskimi problemami, w tym np. czasową impotencją. Pozbawia kłopotliwego stresu, oswaja z własnym ciałem, a dzięki zmysłowej atmosferze wprowadza w nastrój sprzyjający podjęciu aktywności seksualnej. To zatem dla dwojga kochających się osób możliwość polepszenia i zintensyfikowania zbliżeń między nimi.

Jak najczęściej przeprowadza się masaż tantryczny dla par?

Opisywana technika sprawdza się w przypadku par ze względu na jej uniwersalność pod kątem płci masowanej osoby. Jest rozwiązaniem zalecanym zarówno dla pań, jak i panów. W przypadku seansów tantrycznych mowa o połączeniu różnych stylów masażu – od klasycznego, aż po charakterystyczne uciskanie Lomi Lomi. Warto przy tym pamiętać, że wspomniany zabieg ma holistyczną naturę. Wykonuje się go z zachowaniem metody body to body, czyli ciało do ciała. W ten sposób zwiększa on pewność siebie. Oferowany w naszym salonie w Warszawie masaż tantryczny dla dwojga możemy również zrealizować w osobnych pomieszczeniach – tak, by partnerzy mogli poddać się głębokiemu relaksowi w pełnym skupieniu.

Stymulowanie za pomocą rozmaitych technik dotyku rozpoczyna się w tym wypadku najczęściej od tylnej części ciała, by w kolejnych etapach skupiać się na przedniej. Do wzmocnienia zmysłowej atmosfery i lepszego pobudzenia stosujemy ponadto liczne olejki – najczęściej podgrzane, dzięki czemu masaż tantryczny dla par jest jeszcze przyjemniejszy. Wspomniane metody Lingam i Yoni także są uwzględniane przy tego typu seansach. Obejmują one intymne obszary, o czym należy pamiętać. Jesteśmy w stanie dopasować się pod tym względem do preferencji dwojga masowanych partnerów. Gwarantujemy indywidualne podejście, higienę, czystość i pełen profesjonalizm.

Sesja w salonie Tantric Paradise będzie dla Was satysfakcjonującym i niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy!

 

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  350 PLN
 • Standard na 4 ręce
  700 PLN
 • Standard dla par
  700 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!