Masaż
miejsc intymnych Warszawa

Masaż miejsc intymnych

Dla jednych brzmi kontrowersyjnie, dla innych to procedura, która ma za zadanie sprawić osobie masowanej przyjemność. Mimo iż dotykanymi miejscami są genitalia, nie chodzi o zwykłe rozładowanie napięcia, które kojarzy się z aktem seksualnym. To zdecydowanie coś więcej – może być wręcz przeżyciem duchowym. Chcesz się dowiedzieć, czym jest masaż stref intymnych? Dowiedz się, jaki ma potencjał, co daje ciału, a także psychice. Sprawdź, dlaczego warto się na niego wybrać! Zachęcamy do przeczytania naszego najnowszego wpisu!

Na czym polega intymny masaż?

Na początku musimy wyjaśnić, jak dokładnie wygląda ta usługa. Nie przypadnie do gustu każdemu, ponieważ wymaga pewnej dozy otwartości. Nie każda osoba ośmieli się ją zamówić; nie każdy też będzie czuł się komfortowo, gdy jego intymnych miejsc będzie dotykać ktoś obcy. Niewątpliwie zdecydowanie się na taki masaż wiąże się z odwagą, a przynajmniej z chęcią nowych doznań. Jeśli jednak umiemy się na to zdobyć, otworzą się przed nami zupełnie nowe możliwości. Poprzez dotyk uaktywniamy energię seksualną, która – zgodnie z zasadami tantry – pełni funkcję witalności życiowej.

W dużym skrócie intymny masaż polega na pobudzaniu ukrwienia w genitaliach. W jego trakcie specjalistka poświęca się masowaniu tej strefy poprzez odpowiedni ucisk. Używa przy tym olejków, dzięki czemu jej dotyk staje się jeszcze przyjemniejszy. Podczas sesji w gabinecie w tle słychać relaksującą muzykę, co stanowi dodatkowy element wpływający na nastrój. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że ta procedura to rytuał, a nie masowanie, które ma miejsce np. w gabinecie fizjoterapii. Aczkolwiek może mieć właściwości lecznicze, bo uwalnia emocje i poprawia samopoczucie.

Co daje masaż stref intymnych?

Gdyby zapytać laika o ten rodzaj zabiegu, zapewne jako główną korzyść podałby rozładowanie napięcia seksualnego. Zdarza się, że masaż stref intymnych daje takie efekty, a osoba masowana ma orgazm. Nie jest to jednak jego główny cel, dzieje się niejako przy okazji. Droga do rozkoszy prowadzi zupełnie inaczej niż przy stosunku. Sama masażystka pozostaje neutralna. Nie jest w żaden sposób zaangażowana i przez cały czas pobytu w pomieszczeniu zachowuje profesjonalizm. Nie traktuje dotyku genitaliów jako usługi seksualnej. Co więcej, nie powinien jej tak traktować również klient. Jeśli oczekuje ponadprogramowej obsługi, czeka go rozczarowanie.

Prawidłowo przeprowadzony masaż miejsc intymnych powinien natychmiast odprężyć masowanego człowieka. Zadowolone osoby zwykle co jakiś czas wracają do salonu masażu, aby skorzystać z niego kolejny raz. To w pełni zrozumiałe, gdyż procedura pobudza, a finalnie uspokaja i relaksuje. Pozwala na pozbycie się negatywnej energii, rozluźnienie, a także zmniejsza frustrację. Jedna sesja może znacząco wpływać na nastrój, a regularne odwiedzanie masażystki umożliwi lepsze skupianie się na pracy, poprawia koncentrację itd. Dzięki temu w organizmie panuje równowaga, co przekłada się na poprawę samopoczucia.

Gdzie wybrać się na masaż intymny?

Współcześnie tego typu rytuały oferuje wiele salonów. Można się na nie umówić nie tylko w dużych miastach, lecz również w mniejszych miejscowościach. Ważniejsze jednak od lokalizacji czy cen usług będzie doświadczenie personelu. Ze swojej strony polecamy wizytę w Tantric Paradise, stołecznym gabinecie, w którym pracują wykwalifikowane masażystki.

Jeśli czujesz wewnętrzny niepokój, frustrację albo przygnębienie, masaż intymny może pomóc Ci odzyskać spokój. Polecamy choć jeden seans dla polepszenia nastroju – oraz śledzenie kolejnych wpisów.


Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!