Masaż
miejsc intymnych Warszawa

Masaż miejsc intymnych

Dla jednych brzmi kontrowersyjnie, dla innych to procedura, która ma za zadanie sprawić osobie masowanej przyjemność. Mimo iż dotykanymi miejscami są genitalia, nie chodzi o zwykłe rozładowanie napięcia, które kojarzy się z aktem seksualnym. To zdecydowanie coś więcej – może być wręcz przeżyciem duchowym. Chcesz się dowiedzieć, czym jest masaż stref intymnych? Dowiedz się, jaki ma potencjał, co daje ciału, a także psychice. Sprawdź, dlaczego warto się na niego wybrać! Zachęcamy do przeczytania naszego najnowszego wpisu!

Na czym polega intymny masaż?

Na początku musimy wyjaśnić, jak dokładnie wygląda ta usługa. Nie przypadnie do gustu każdemu, ponieważ wymaga pewnej dozy otwartości. Nie każda osoba ośmieli się ją zamówić; nie każdy też będzie czuł się komfortowo, gdy jego intymnych miejsc będzie dotykać ktoś obcy. Niewątpliwie zdecydowanie się na taki masaż wiąże się z odwagą, a przynajmniej z chęcią nowych doznań. Jeśli jednak umiemy się na to zdobyć, otworzą się przed nami zupełnie nowe możliwości. Poprzez dotyk uaktywniamy energię seksualną, która – zgodnie z zasadami tantry – pełni funkcję witalności życiowej.

W dużym skrócie intymny masaż polega na pobudzaniu ukrwienia w genitaliach. W jego trakcie specjalistka poświęca się masowaniu tej strefy poprzez odpowiedni ucisk. Używa przy tym olejków, dzięki czemu jej dotyk staje się jeszcze przyjemniejszy. Podczas sesji w gabinecie w tle słychać relaksującą muzykę, co stanowi dodatkowy element wpływający na nastrój. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że ta procedura to rytuał, a nie masowanie, które ma miejsce np. w gabinecie fizjoterapii. Aczkolwiek może mieć właściwości lecznicze, bo uwalnia emocje i poprawia samopoczucie.

Co daje masaż stref intymnych?

Gdyby zapytać laika o ten rodzaj zabiegu, zapewne jako główną korzyść podałby rozładowanie napięcia seksualnego. Zdarza się, że masaż stref intymnych daje takie efekty, a osoba masowana ma orgazm. Nie jest to jednak jego główny cel, dzieje się niejako przy okazji. Droga do rozkoszy prowadzi zupełnie inaczej niż przy stosunku. Sama masażystka pozostaje neutralna. Nie jest w żaden sposób zaangażowana i przez cały czas pobytu w pomieszczeniu zachowuje profesjonalizm. Nie traktuje dotyku genitaliów jako usługi seksualnej. Co więcej, nie powinien jej tak traktować również klient. Jeśli oczekuje ponadprogramowej obsługi, czeka go rozczarowanie.

Prawidłowo przeprowadzony masaż miejsc intymnych powinien natychmiast odprężyć masowanego człowieka. Zadowolone osoby zwykle co jakiś czas wracają do salonu masażu, aby skorzystać z niego kolejny raz. To w pełni zrozumiałe, gdyż procedura pobudza, a finalnie uspokaja i relaksuje. Pozwala na pozbycie się negatywnej energii, rozluźnienie, a także zmniejsza frustrację. Jedna sesja może znacząco wpływać na nastrój, a regularne odwiedzanie masażystki umożliwi lepsze skupianie się na pracy, poprawia koncentrację itd. Dzięki temu w organizmie panuje równowaga, co przekłada się na poprawę samopoczucia.

Gdzie wybrać się na masaż intymny?

Współcześnie tego typu rytuały oferuje wiele salonów. Można się na nie umówić nie tylko w dużych miastach, lecz również w mniejszych miejscowościach. Ważniejsze jednak od lokalizacji czy cen usług będzie doświadczenie personelu. Ze swojej strony polecamy wizytę w Tantric Paradise, stołecznym gabinecie, w którym pracują wykwalifikowane masażystki.

Jeśli czujesz wewnętrzny niepokój, frustrację albo przygnębienie, masaż intymny może pomóc Ci odzyskać spokój. Polecamy choć jeden seans dla polepszenia nastroju – oraz śledzenie kolejnych wpisów.


Seks tantryczny – na czym polega?

Współżycie seksualne pozytywnie wpływa na szereg aspektów funkcjonowania ludzkiego organizmu. Oddziałuje na psychikę, a także ma korzystny wpływ na organizm. Czy można je poprawić? Jednym wystarczy wprowadzenie nowej pozycji, drugim urozmaicenie gry wstępnej. A czemu by nie połączyć tych dwóch rzeczy? Poznaj potencjał seksu tantrycznego! Dowiedz się, jak wygląda taki stosunek i ciesz się innym obliczem sexu! Zapraszamy do lektury, dzięki której poznasz tajniki tantry.

Co o seksie mówi tantra?

Tantra pochodzi z sanskrytu i jest o wiele starsza, niż mogłoby się wydawać. Ludzkość zna ją znacznie dłużej niż np. religie monoteistyczne – liczy sobie kilka tysięcy lat. W dosłownym tłumaczeniu oznacza „narzędzie do rozciągania świadomości”, a poza filozofią życiową obejmuje też sferę seksualną. Zgodnie z jej regułami na stosunek tantryczny składają się długie pieszczoty, a nawet medytacja. Orgazm jest odkładany w czasie jak najdłużej, natomiast kochankowie dążą do stania się jednością (połączenia dwóch osobnych bytów w jeden). Oboje są połówkami tego samego okręgu, niczym yin i yang.

Idea sexu tantrycznego opiera się na bliskości oraz czułości, a nie na samym stosunku. Na niego przychodzi pora dopiero wtedy, gdy para się rozluźni i wprowadzi w odpowiedni stan. Z tego powodu tantrę traktuje się jak rytuał czy celebrację. Pieszczoty są niespieszne, dotyk delikatny, a obie strony wymieniają się czułymi spojrzeniami. Seks wzmacnia ich więź, przez co idealnie sprawdza się jako sposób na przywrócenie ognia w sypialni. Można też od niego zacząć współżycie, przy czym w takiej sytuacji trzeba być otwartym oraz dojrzałym.

Co to jest seks tantryczny?

Związane z nim doświadczenia mogą zmienić podejście do współżycia – rzecz jasna, na lepsze. Niemniej wymagają od kochanków cierpliwości, a przede wszystkim chęci sprawienia przyjemności nie tyle sobie, co drugiej osobie. Na czym polega seks tantryczny, co to za sztuka miłości? Jeżeli chodzi o pozycje, które można testować w trakcie stosunku, wystarczy zajrzeć do Kamasutry i wytypować tę, która najbardziej Wam się spodobała. Warto mieć jednak świadomość, że w tantrze nie chodzi o sex, lecz o fizyczną i psychiczną jedność.

Akt, który ma miejsce w sypialni (lub w jakimkolwiek innym miejscu, gdzie para może skupić się na czułościach), niesamowicie zbliża. Partnerzy dzielą ze sobą nie tylko czas. Obdarzają się pieszczotami, oddychają w tym samym rytmie, dotykają się, wreszcie osiągają satysfakcję seksualną. Im częściej praktykują ten rodzaj ars amandi, tym większe szanse na jednoczesny orgazm. Tutaj nie ma miejsca na zadowolenie jednej osoby. Podczas seksu tantrycznego obie mają być spełnione. Nie jest to opcja dla osób niecierpliwych, chcących jedynie rozładować napięcie czy myśleć w łóżku wyłącznie o swoich potrzebach.

Co daje tantra prócz rozkoszy?

Stwierdzenie, że tantra to głównie techniki doskonalenia umiejętności seksualnych, byłoby dużym uproszczeniem. Pochodząca z Indii dziedzina odwołuje się do wspomnianych wyżej pozycji z Kamasutry, ale sięga znacznie głębiej. Osoby zainteresowane tą tematyką poszerzają wiedzę z zakresu energetycznych stref ludzkiego organizmu, czyli tzw. czakr. Nie sposób pominąć przy tym również elementów hinduizmu oraz związanej z nim symboliki. Miłośnicy poznawania innych wierzeń znajdą mnóstwo nawiązań do kultu indyjskich bóstw, np. Kundalini, określanej jako siła, moc duchowa, bogini bądź wąż.

Do najważniejszych zalet tantry należy lepsza świadomość potrzeb swojego ciała, a także większa otwartość na pragnienia partnera. Osoba praktykująca sex tantryczny staje się czulszym kochankiem, który dba o przyjemność drugiej strony. To znacząco różni tego rodzaju stosunek od zwykłego aktu seksualnego, gdzie często mężczyzna dochodzi, a kobieta pozostaje niezaspokojona. W tej metodzie jest to niedopuszczalne, gdyż nie chodzi w niej jedynie o penetrację i orgazm, lecz o zespolenie się z ukochaną. Żadne nie bierze, nie dając nic w zamian – obie strony obdarowują się sobą nawzajem.

Jak się nauczyć seksu tantrycznego?

Jak widać, nie jest to nic trudnego ani specjalnie wymagającego. Wraz z partnerem możecie wybierać z zasad tantry to, co Wam obojgu odpowiada, a z innych rzeczy zrezygnować lub spróbować w przyszłości. Seks tantryczny ma sprawiać rozkosz, ale przede wszystkim dostarczać kochankom zupełnie nowe doznania – włącznie z duchowymi. Uczy ich delektowania się stosunkiem, a nie technik rozładowania napięcia. Gorąco zachęcamy do czytania kolejnych wpisów. Będziemy się w nich pochylać nad zagadnieniami z tej dziedziny. Zapraszamy!

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  750 PLN
 • Standard dla par
  750 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!