Dla pań i panów

Masaż Warszawa

Masaż tantryczny

Masaż Tantryczny

Poznaj bogactwo zmysłowych doznań, płynących z masażu tantrycznego, który odkryjesz w naszym salonie Tantric Paradise.

Niech otoczy Cię spokój i relaksująca atmosfera. Od pierwszych sekund sesji nasze wykwalifikowane masażystki zaopiekują się Tobą i Twoim zmęczonym ciałem, abyś osiągnął szczyt doznań, płynących z masażu tantrycznego.

Masaż Tantryczny Lingam

Tantryczny masaż Lingam wywodzi się z pradawnej tradycji tantrycznej. To masaż wyłącznie dla mężczyzn. Ma poprawiać zdrowie i siły męskich narządów płciowych.

Masaż Lingam

Masaż TantraYoni

Yoni ukazuje najgłębiej skrywaną istotę. Słowo to pochodzi z indyjskiego sanskrytu i określa cały obszar genitaliów kobiety. Masaż tantryczny Yoni jest świątynną sztuką uzdrawiania ciała kobiety i podwyższenia jego wibracji. Według indyjskiej kultury, masaż tantryczny Yoni jest podstawą kobiecej pielęgnacji. Posiada cały szereg korzyści zdrowotnych i nie tylko. Zwiększa wrażliwość na dotyk i satysfakcję seksualną.

Masaż Nuru

Masaż Nuru to japońska technika masażu polegająca na masowaniu partnera swoim całym ciałem. Należy pamiętać, że Nuru to masaż erotyczny, a nie relaksacyjny, jak np. masaż tantryczny. Masaż wykonuje się przy pomocy specjalnych olejków, które wcieramy różnymi częściami ciała w ciało partnera. Olejki te nawilżają i ujędrniają skórę, co jest dodatkową korzyścią płynącą z zabiegu.

Masaż Erotyczny w Warszawie

Masaż erotyczny w Tantric Paradise to wspaniały sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Pomaga się odprężyć i podkręca libido. Spełnia potrójną rolę: po pierwsze pomaga się odprężyć i zapomnieć o problemach, po drugie poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej wrażliwa na pieszczoty, a po trzecie sam w sobie podnieca.

Masaż Relaksacyjny

Masaż od wielu lat jest uznanym sposobem profilaktyki i istotnym elementem poprawy samopoczucia oraz kondycji fizycznej. W naszym salonie wykonujemy masaż, który skupia się na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku, czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz na wyciszaniu emocjonalnym osoby masowanej.

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziaływając jednocześnie na cały układ nerwowy. Masaż ten doskonale niweluje wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomaga w walce z bezsennością.

Masaż relaksacyjny
Masaż na 4 ręce

Masaż na 4 ręce

Masaż na cztery ręce, nazywany także masażem synchronicznym, to zabieg uznawany za trudny do prawidłowego wykonania, a jednocześnie bardzo ekskluzywny i przynoszący osobie masowanej maksimum przyjemnych doznań. To świetny sposób na przywrócenie równowagi w układzie kostno-mięśniowym, poprawę ukrwienia skóry oraz krążenie limfy. Jeśli masaż wykonywany przez jedna masażystkę potrafi przenieść do krainy błogości, a czasem nawet rzucić w objęcia Morfeusza, to masaż na cztery ręce ekstremalnie potęguje tego typu doznania. Warto podkreslic szczególną wartość masażu na cztery ręce, bo stymuluje on jednocześnie obydwie półkule mózgu.

Masaż dla Par

Zapraszamy Cię i Twojego partnera / partnerkę na  masaze tantryczny, erotyczny nuru, relaksacyjny. Nauczymy Was sztuki dawania i przyjmowania masażu oraz tworzenia specjalnej więzi pomiędzy masującym i masowanym. Masaże  dla par moga odbyć się w jednym lub dwóch osobnych pomieszczeniach. W trosce o komfort pozostawiamy decyzję dla Państwa. W najbardziej klasycznej wersji, parter i partnerka  korzystają z masażu  zakończonego finałem (masażem Lingam, masażem Yoni).

Masaż dla par

Cennik

Standard

 • 60 minut
  350 PLN
 • Standard na 4 ręce
  700 PLN
 • Standard dla par
  700 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Testimonials

Co o nas mówią

Piotr

"Gorąco polecam zwiedzić to miejsce!"

Marcin

"Świetny wybór dla relaksu.
Piękne miejsce i personel."

Paulina

"Miejsce gdzie zapominam o wszystkim.
Gorąco polecam."

Witek

"Nie znam lepszego miejsca dla masażu "

Sławek

"Staranie dopasowana muzyczka i ładne dziewczynki. Zapoamiętam ten rytuał masażu na zawsze 🔥"

ŚMIAŁO! ZASŁUGUJESZ NA TO…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!