Masaż
na 4 ręce Warszawa

Masaż na 4 ręce

Każdy zasługuje od czasu do czasu na chwilę relaksu, spokoju i przyjemności. Najefektywniejszym sposobem na osiągnięcie najwyższego stopnia odprężenia poprzez rozluźnienie całego ciała jest masaż na cztery ręce. To niesamowita technika, które ma nie tylko właściwości relaksacyjne, ale także wyciszające i odmładzające. Oddaj się temu wspaniałemu doświadczeniu, jeśli chcesz poczuć relaks, jakiego jeszcze nigdy niedane było ci doświadczyć.

Na czym polega masaż na cztery ręce?

Masaże na 4 ręce to nie rodzaj, a technika masażu, która polega na wykonywaniu zabiegu przez dwie osoby jednocześnie. Kluczem do jego prawidłowego wykonania jest synchroniczna praca nad odprężeniem mięśni tych samych partii ciała po obu jego stronach w tym samym czasie przez masażystki. Używając tej samej siły nacisku, wpływamy w sposób rozluźniający na punkty spustowe dla doznania pełnego relaksu. Ważnym aspektem jest także dostarczanie odpowiedniej ilości pozytywnych bodźców, wpływających na relaks nie tylko ciała, ale także umysłu. Masaż na cztery ręce to doświadczenie nie tylko zmysłowe, ale także duchowe.

Zbawienne właściwości masażu na 4 ręce

Wśród tantrycznych technik masowania znajduje się między innymi masaż na 4 ręce – wykonywany jednocześnie przez dwie osoby w celu osiągnięcia maksymalnego odprężenia całego ciała. Ma on jednak także inne, poza rozluźnieniem wszystkich mięśni, zbawienne właściwości. Między innymi doskonale wpływa na krążenie i przepływ krwi oraz oczyszczenie organizmu z nagromadzonych w nim toksyn, oraz uwolnienie się ze stresu i napięcia. Wszystko to także korzystnie działa na wygląd skóry i przy regularnych wizytach powoduje widoczne jej odmłodzenie.

Masaż dla ciała i duszy dla każdego

Fakt, że masaż na cztery ręce wykonywany jest przez dwie osoby, nie tylko dwukrotnie zwiększa przyjemne doznania. Dostarcza on także więcej pozytywnych bodźców, dzięki czemu obie półkule mózgu doznają aktywacji i odpoczynku na równym poziomie. Podczas tego zmysłowego masażu jednocześnie odprężysz swoje ciało oraz umysł.

Masaż na 4 ręce to doskonały relaks dla wszystkich, zarówno dla Panów, jak i Pań. Nasze masażystki upewnią się, aby każdy, kto poszukuje odprężenia, je odnalazł podczas zabiegu, a dodatkowo odzyskał wewnętrzną równowagę oraz poczuł się młodziej i lepiej. W zależności od wybranego pakietu możesz także poprawić wygląd swojej skóry, dzięki dodatkowemu masażowi twarzy.

Wyjątkowe tantryczne doświadczenie – masaż na 4 ręce

Poza zbawiennymi efektami rozluźniającymi i oczyszczającymi, ważnym elementem jest także anturaż. Wszystkie masaże na cztery ręce odbywają się w relaksującej atmosferze, która tworzona jest przy akompaniamencie relaksującej muzyki oraz użyciu ciepłych olejków, które niesamowicie wpływają na zmysły i zwiększają poziom odprężenia. Połączenie wszystkich tych elementów ze zmysłowym masażem, wykonanym przez czarujące masażystki, gwarantuje wyjątkowe doznania. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności i odzyskaj wewnętrzną równowagę dzięki temu fantastycznemu zabiegowi relaksacyjnemu.

Masaż na 4 ręce Warszawa

Masaże na 4 ręce są obecnie bardzo popularne i nic dziwnego zważywszy na to, jak dobroczynny wpływ mają nie tylko na ciało, ale także umysł i duszę. Jednakże to też trudna technika, której tylko prawidłowe wykonanie zapewnia pożądane efekty. Warto więc wybierać sprawdzone miejsca z wykwalifikowanymi i doświadczonymi masażystkami oraz masażami. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz salon masażu Tantric Paradise. W jego ofercie znajdziesz wiele rodzajów zabiegów relaksacyjnych, wykonywanych z należytą troską i zaangażowaniem oraz wiedzą.

Tantric Paradise Warszawa – twój własny raj w stolicy

Jeśli stres, praca, obowiązki i wielkomiejski pęd cię wykańcza, musisz pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Aby go doznać, wcale nie musisz opuszczać stolicy – wystarczy, że wybierzesz się do naszego salonu masażu i SPA Tantric Paradise. Przenieś się w świat zmysłowych doświadczeń i odzyskaj równowagę, odprężając swoje ciało i umysł, korzystając z zabiegów z naszej oferty.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!