Masaż
na 4 ręce Warszawa

Masaż na 4 ręce

Masaż na cztery ręce, nazywany także masażem synchronicznym, to zabieg uznawany za dosyć trudny do prawidłowego wykonania, ale jednocześnie bardzo ekskluzywny i przynoszący osobie masowanej maksimum przyjemnych doznań. To świetny sposób na przywrócenie równowagi w układzie kostno-mięśniowym, na poprawę ukrwienia skóry oraz krążenie limfy. Jeśli masaż wykonywany przez jedną masażystkę potrafi przenieść zmysły do krainy błogości, a czasem nawet rzucić w objęcia Morfeusza, to masaż na cztery ręce ekstremalnie spotęguje te doznania. Szczególną wartością masażu na cztery ręce jest to, że stymuluje jednocześnie obydwie półkule mózgu.

PODWÓJNE ZADOWOLENIE W TANTRIC PARADISE

Ten rodzaj masażu jest wykonywany przez dwie czarujące masażystki, które w jednym czasie posługują się tymi samymi technikami, w tym samym tempie i z podobną siłą ucisku na symetrycznych częściach ciała osoby masowanej. Zaopiekują się każdym centymetrem Twojego ciała. Wszędzie poczujesz się dotyk i dopieszczenie. Masaż odbywa się przy muzyce relaksacyjnej i przy zastosowaniu ciepłego olejku, co wzmaga efekt odprężenia i poczucia harmonii. Podczas tego cudnego momentu zapomnisz o codziennych problemach i troskach. Złap tę wyjątkową chwilę i poczuj się jak w raju. Masaż na cztery ręce sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

JESTEŚMY DLA WAS W WARSZAWIE

Masaż na cztery ręce jest idealny dla mężczyzn i dla kobiet. Wystarczy tylko wybrać czas trwania sesji i rodzaj masażu, który wykonają dwie masażystki. Finałem masażu na cztery ręce może być Lingam lub Yoni masaż.

 

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  350 PLN
 • Standard na 4 ręce
  700 PLN
 • Standard dla par
  700 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!