Masaż
prostaty w Warszawie

W salonie masażu tantrycznego Tantric Paradise klienci mogą się poddać przeróżnym rytuałom, od relaksacyjnych, po zmysłowe (erotyczne). Zapraszamy na nie zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Pozostajemy otwarci na potrzeby oraz oczekiwania osób odwiedzających nasz salon. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług, w tym do masażu erotycznego.

Profesjonalne masaże erotyczne Warszawa

Dysponujemy dużym doświadczeniem w dziedzinie szeroko rozumianego masażu, ze szczególnym uwzględnieniem erotycznego. Miasto, w którym można umówić się na taką procedurę, to Warszawa. Warto podkreślić, że chętnych zdecydowanych na przetestowanie na własnej skórze potencjału masażu z tej kategorii sukcesywnie przybywa. Powody rosnącej popularności, którą cieszy się polecany przez nas masaż erotyczny, mogą być bardzo różne. Proponujemy go ludziom pragnącym odblokować swoją seksualność, poznać nowe doświadczenia oraz przeżyć zupełnie nowe doznania. Procedura rewelacyjnie odpręża, a także zwiększa libido. Salon masażu erotycznego Tantric Paradise przeprowadza ją w luksusowych warunkach, zapewniając klientom możliwość zupełnego oderwania się od szarej codzienności. Czas spędzony u nas będzie czasem, w którym można się skoncentrować na sobie oraz swoich potrzebach.

W trakcie masażu nasze specjalistki skupiają się na poszczególnych partiach ciała. Dzięki temu skóra staje się lepiej ukrwiona, a przez to dotleniona. Masaż erotyczny to bardzo prosty, a zarazem skuteczny sposób na zwiększenie jej wrażliwości na dotyk – czyli pieszczoty.

Tantric Paradise – salon masażu erotycznego Warszawa

Osoby, które umawiają się na sesje masażu stref erogennych, zamieszkują nie tylko stolicę. Przyjmujemy chętnych z dużych miast typu Warszawa, lecz także z sąsiednich miejscowości oraz mniejszych, bardziej oddalonych ośrodków. Ponadto korzystają z naszych usług turyści, którzy wybrali się do stolicy na weekend bądź dłużej. Masaż może być znakomitym urozmaiceniem pobytu, elementem upojnej randki z ukochanym czy ukochaną albo przywróceniem namiętności u par z dłuższym stażem.

Pragniemy podkreślić, że Tantric Paradise to profesjonalny salon masażu erotycznego. Należące do zespołu specjalistki w zakresie masażu doskonale znają wszelkie czułe punkty na ludzkim ciele. Wiedzą, w jaki sposób, z jaką intensywnością oraz gdzie dokładnie masować, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Podniecający masaż prostaty Warszawa

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej osoby, która przekroczy próg naszego salonu. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby ludzi zgłaszających się na masaże. Między innymi, wykonujemy masaż prostaty Warszawa to miasto, w którym można przejść taką procedurę w Tantric Paradise. Zachęcamy panów do sprawdzenia, jak wiele rozkoszy przynosi dotyk w tych rejonach. Wykonany doświadczonymi rękami zrelaksuje, odpręży, a zarazem pobudzi.

Koncentrujemy się w trakcie pracy na stymulowaniu stref erogennych, w tym pleców, pośladków, klatki piersiowej czy stóp. Nie zapominamy też o kości ogonowej, w której można znaleźć mnóstwo zakończeń nerwowych biegnących od niezwykle wrażliwych obszarów. Przykładowo, zlokalizowane są tam ośrodki stymulujące tworzenie się testosteronu oraz pobudzające prostatę. Masaż prostaty przypadł do gustu rzeszom mężczyzn, co łatwo zrozumieć, zważywszy na to, jak wiele przyjemności generuje dotykanie tego obszaru.

Masaż erotyczny Warszawa i okolice

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminu wizyty, jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z masażu stref erogennych albo zamówić masaż prostaty. Nasze masażystki zapewniają pełną dyskrecję, komfortowe warunki w trakcie procedury, jak również uzupełnienie usługi o zmysłową muzykę oraz aromaterapię. Dobierają też najlepsze olejki, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Jeżeli są Państwo zainteresowany rytuałem takim jak masaż erotyczny Warszawa to miejscowość, w której czekamy na osoby pragnące poznać jego możliwości. Gwarantujemy, że dołączycie do stale rosnącej grupy zadowolonych klientów. Z dużym prawdopodobieństwem będziecie regularnie wracać do nas na kolejne seanse podniecających masażów.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!