Masaż
erotyczny Warszawa

Masaż Erotyczny

Masaż erotyczny w Tantric Paradise to wspaniały sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Pomaga się odprężyć i podkręca libido. Spełnia potrójną rolę: po pierwsze pomaga się odprężyć i zapomnieć o problemach, po drugie poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej wrażliwa na pieszczoty, a po trzecie sam w sobie podnieca.

Masowanie stref erogennych podczas masażu erotycznego

Profesjonalnie wykonany masaż miejsc erogennych pozwala bardziej poznać siebie i swoją zmysłowość. Strefy erogenne to wrażliwe punkty na mapie ciała. Nasza masażystka, jak nikt inny zna wszystkie punkty na ciele, potrzebujące dotyku i pieszczenia. Masaż erotyczny łączy w sobie takie strefy erogenne jak plecy, kark, pośladki, stopy, klatka piersiowa, sutki, kość ogonowa, w której znajduje się wiele zakończeń nerwowych, biegnących od bardzo czułych miejsc – znajdują się tam m.in. ośrodki stymulujące prostatę i produkcję testosteronu. Ogromna dawka przyjemności, wynikająca z ich stymulacji, prowadzi do stanu pobudzenia i w efekcie do absolutnego relaksu.

Tantric Paradise – wspaniałe miejsce na odprężenie

W naszym salonie spełnisz wszystkie swoje marzenia i odkryjesz w sobie nowe uczucia oraz więź ze swoim ciałem. W tym celu dobraliśmy przyjemną muzykę i odpowiednie olejki. Chcemy stać się takim miejscem, w którym każdy może choć na dłuższą chwilę porzucić myślenie, a tylko odczuwać. Przekonasz się o tym, gdy poznasz młode i piękne dziewczyny, które będą zajmowały się Tobą. Czekamy i zapraszamy do naszego salonu.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  350 PLN
 • Standard na 4 ręce
  700 PLN
 • Standard dla par
  700 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!