Masaż
relaksacyjny Warszawa

W naszym salonie tantrycznym przeprowadzamy masaże relaksacyjne dla kobiet oraz mężczyzn. Wykonujemy je z pełnym poszanowaniem prawa klienta do intymności. Nasze masażystki dysponują odpowiednimi kwalifikacjami, prócz tego gwarantujemy sympatyczną atmosferę oraz dyskrecję.

Masaż relaksacyjny dla mężczyzn

Oferta obejmuje masaż relaksacyjny przeznaczony dla panów. Wykonujemy go metodą na cztery ręce, co oznacza, że biorą w nim udział dwie masażystki. To usługa, którą polecamy mężczyznom oczekującym szybkich efektów. Jednak rezultaty osiągane w krótkim czasie to nie jedyna zaleta, którą wyróżnia się masaż relaksacyjny Warszawa to miasto, gdzie czekamy na chętnych chcących pozbyć się napięcia mięśniowego. Procedura głęboko odpręża, wycisza oraz uspokaja. Sprawdza się u każdego, zwłaszcza u osoby mającej trudności z efektywnym wypoczynkiem.

Dlaczego warto skorzystać z usługi takiej jak masaż relaksacyjny dla panów? Przede wszystkim dlatego, że znacząco poprawia samopoczucie. Redukuje szkodliwe objawy długotrwałego stresu, ponadto może zmniejszać dolegliwości bólowe spowodowane przez punkty spustowe (zgrubienia w mięśniach). Poza likwidowaniem napięć może także eliminować bóle pleców, barków, karku czy szyi. Dodatkowo poprawia przepływ krwi oraz limfy. W przyjemny, nieinwazyjny sposób stymuluje mięśnie, układ krążenia oraz skórę do pracy, co ma bezpośrednie przełożenie na działanie całego układu nerwowego. Niweluje negatywne reakcje na stres odczuwany w ciągu dnia. Kolejne zalety masażu relaksacyjnego to przywrócenie prawidłowego rytmu serca oraz pomoc w problemach z zasypianiem.

Masaż relaksacyjny nago

Oferujemy klientom profesjonalny masaż na 4 ręce. Od pozostałych typów masażu odróżnia go to, że jednocześnie wykonują go dwie osoby, przez co musi być nieco delikatniejszy. Ruchy powinny być zsynchronizowane, aby efekt relaksacyjny był możliwie jak najlepszy. Zadanie masażu polega na zmniejszeniu, a docelowo – całkowitej redukcji napięcia mięśniowo-nerwowego. W rezultacie już po jednej sesji w naszym salonie mężczyzna będzie odprężony zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Z tego powodu masaż relaksacyjny to znakomite rozwiązanie wieczorem. Rewelacyjnie przygotowuje ciało do odpoczynku.

Całościowy masaż wymaga nagości, gdyż obejmuje wszystkie obszary ciała. W jego trakcie masażystki zajmują się rozluźnianiem mięśni pleców, brzucha, klatki piersiowej, a także nóg, rąk etc. Przez cały seans klient ma gwarancję pełnego profesjonalizmu. Prócz tego może liczyć na indywidualne podejście oraz dostosowanie technik masowania do konkretnych potrzeb.

Masaż relaksacyjny Warszawa – oferta dla panów

Zapraszamy do salonu Tantric Paradise. Jego siedziba to Warszawa, a lokalizacja – bezpośrednie sąsiedztwo Śródmieścia. Dzięki temu panowie zainteresowani umówieniem się na masaż mają bardzo łatwy dojazd z dowolnej części stolicy. Niezależnie od tego, na który środek transportu się zdecydują (własny samochód, komunikacja publiczna), nie będą mieli najmniejszych problemów z dotarciem do naszego lokalu.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!