Masaż
relaksacyjny Warszawa

Masaż relaksacyjny w salonie Tantric Paradise

Masaż od wielu lat jest uznanym sposobem profilaktyki i istotnym elementem poprawy samopoczucia oraz kondycji fizycznej. W naszym salonie wykonujemy masaż, który skupia się na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku, czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz na wyciszaniu emocjonalnym osoby masowanej.
Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziaływając jednocześnie na cały układ nerwowy. Masaż ten doskonale niweluje wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomaga w walce z bezsennością.

Wpływ masażu na nasz organizm

Dobrze wykonany masaż podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, powoduje jej zaróżowienie, pobudzenie krążenia i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Działania te zapewniają lepsze dotlenienie, dzięki czemu zwiększa się dopływ krwi tętniczej masowanych obszarów.

 

Czym jest masaż na cztery ręce?

Jedną z bardzo skutecznych form odprężenia dla mięśni jest masaż na cztery ręce. Jak sama nazwa wskazuje, jest on wykonywany jednocześnie przez dwie osoby. Ważne jest, by podczas przeprowadzania ucisków na konkretne punkty ciała zachować takie samo tempo. Wymaga to doświadczenia i sporych umiejętności. Niesie jednak za sobą wiele korzyści: przede wszystkim szybko polepsza krążenie krwi w organizmie. Masaż na 4 ręce w naszym salonie w Warszawie to właściwe rozwiązanie w przypadku występowania dolegliwości bólowych wywołanych przez punkty spustowe, czyli charakterystyczne zgrubienia w mięśniach.

Synchroniczne ugniatanie i uciskanie z odpowiednią siłą to również sposób na stres. Efektywne przeciwdziałanie jego najczęstszym objawom pozwala skutecznie zrelaksować się po ciężkim dniu czy tygodniu. Masaż na cztery ręce wykonujemy przeważnie z lewej i prawej strony ciała, umiejętnie dotykając poszczególnych obszarów w tym samym czasie. Zabieg realizowany jednocześnie przez dwie osoby może obejmować zarówno plecy, brzuch czy okolice klatki piersiowej, jak i kark oraz ramiona. Ważne jest, by opisywaną technikę wykorzystywać właściwie – oznacza to niezbyt dużą siłę ucisków, ponieważ masaż na 4 ręce jest przede wszystkim relaksacyjny. Wpływa to również na jego stosunkowo powolne tempo zapewniające możliwość całkowitego odprężenia.

Kiedy warto postawić na masaż na cztery ręce zamiast klasycznego?

Opisywana technika jest zalecana przede wszystkim dla osób chcących uzyskać szybkie rezultaty oddziaływania na mięśnie. Należy przy tym pamiętać o charakterystyce masażu na cztery ręce, który przeprowadzamy w naszym salonie w Warszawie. To technika zbliżona do klasycznej, czym różni się np. od sportowej czy leczniczej. Z tego względu doskonale sprawdza się jako sposób na pozbycie się wspomnianych już objawów stresu. Jest to także świetne rozwiązanie w przypadku występowania problemów z efektywnością odpoczynku. Umiejętny, synchroniczny ucisk umożliwia wejście w stan głębokiego odprężenia, który jest natomiast dobrym wprowadzeniem do zdrowego, długiego snu.

Należy przy tym pamiętać, że masaż na 4 ręce musi być przeprowadzany przez specjalistów w odpowiednich warunkach. W naszym salonie w Warszawie priorytetowo traktujemy kwestie higieny i czystości, gwarantując jednocześnie indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie dopasować tę technikę do konkretnych potrzeb i skupić się na miejscach, w których odczuwalny jest największy dyskomfort. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Relaks i odprężenie dla Ciebie – zasługujesz na dawkę pozytywnej energii!

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a docelowo całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego, doprowadzając tym samym do uzyskania pełnego rozluźnienia i odprężenia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.
Masaż relaksacyjny całościowy obejmuje plecy, nogi, ręce, brzuch, pośladki, klatkę piersiową, itd.

 

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  350 PLN
 • Standard na 4 ręce
  700 PLN
 • Standard dla par
  700 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!