Masaż
Lingam Warszawa

Masaż Lingam to zdecydowanie doświadczenie pełne męskiej energii. Pomaga wyzbyć się wszelkich wątpliwości dotyczących własnej atrakcyjności, seksualności i… możliwości seksualnych. Wybierając go jako swój sposób na odprężenie, zrozumiesz, dokąd wiedzie droga, która rozpoczyna się od Twojego członka…

Masaż Lingam Warszawa – tantryczna tradycja

Wybierając masaże tantryczne, decydujesz się wejść głębiej w zrozumienie połączenia pomiędzy Twoim ciałem, umysłem i duchem. Dopiero gdy poczujesz się w pełni zrelaksowany, będziesz mógł zaznać prawdziwej wolności, prowadzącej do niezwykłych doznań seksualnych. Masaż Lingam dla mężczyzn wywodzący się z tradycji tantrycznej, został opracowany z myślą o wyzwoleniu pełnej męskości poprzez zmysł dotyku, zapachu i słuchu. Zanurzając się w przyjemnych dźwiękach relaksującej muzyki i oparach eterycznych olejków, możesz w pełni oddać się przyjemności wynikającej z masowania Twoich stref erogennych przez doświadczoną, zmysłową masażystkę, która jest tu i teraz tylko dla Ciebie.

Lingam Warszawa – na czym polega ten masaż?

Lingam masaż rozpoczyna się od wspólnego prysznicu z nagą, piękną masażystką. To wyjątkowe preludium, które pozwoli Ci poczuć przyjemne mrowienie w kroczu i pobudzi Twoją seksualną energię. W trakcie masażu Lingam masażystka będzie w czuły, precyzyjny sposób masować Twojego członka, skupiając swoją uwagę w całości na najbardziej wrażliwych erogennych strefach Twojego całego ciała. Twój finał będzie nie tylko zasługą jej umiejętności, ale również Twojej zdolności do pełnego oddania swojego ciała innej osobie, zaufania, i głębokiego relaksu, w który sam siebie wprowadzisz.

Lingam Warszawa – dlaczego powinieneś skorzystać z masażu?

Masaż Lingam w klimatycznej scenerii salonu Tantric Paradise to dużo więcej, niż możliwość doznania spełnienia. To przede wszystkim nauka własnego ciała – jego potrzeb, możliwości, wrażliwości na bodźce. Dzięki długiemu masażowi stref erogennych możliwa jest dużo lepsza kontrola własnego popędu, przez co panowie doświadczający tego doznania mogą wieść dużo bardziej satysfakcjonujące życie seksualne. Poprzez lepsze ukrwienie miejsc intymnych poprawia się wrażliwość, erekcja staje się dłuższa i mocniejsza, a Ty sam o wiele lepiej wiesz, jakiego rodzaj dotyku Ci potrzeba, aby było jeszcze przyjemniej.

Wchodząc do Tantric Paradise, zapominasz o całym otaczającym Cię świecie i skupiasz się wyłącznie na sobie. Na własnych potrzebach, swoim ciele, seksualności, przyjemności i relaksie. Częstotliwość Twojego mózgu przechodzi z „muszę” na „chcę, pragnę, mogę”, co sprawia, że dużo łatwiej jest Ci oddalić się choć na jakiś czas od dotychczasowych problemów i obowiązków. Poprzez wysyconą erotyzmem atmosferę tego wspaniałego masażu możesz wejść na głębszy poziom relaksu – dokładnie taki, jakiego potrzebujesz, aby dobrze zacząć lub zakończyć dzień pełen wyzwań. Pozwól się uwieść naszej masażystce – ta piękna, zmysłowa dziewczyna dołoży wszelkich starań, abyś poczuł się z nią jak w raju… jak w tantrycznym raju!

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!