Masaż
Lingam Warszawa

Masaż Tantryczny Lingam Warszawa

 

Tantryczny masaż Lingam wywodzi się z pradawnej tradycji tantrycznej. To masaż wyłącznie dla mężczyzn. Ma poprawiać zdrowie i siły męskich narządów płciowych.

Źródło męskiej rozkoszy w salonie Tantric Paradise

Tylko u nas możesz zapomnieć o otaczającym Cię świecie. Wejdź do rajskiej krainy doznań. Nie musisz o nic się martwić. Wszystko, co się wydarzy podczas sesji będzie niezwykłym doznaniem, całkowicie w zgodzie z naturą.

Jak przebiega masaż tantryczny lingam?

Sesja zaczyna się od wspólnego prysznica z całkowicie nagą dziewczyną. Już sam jej widok sprawi, że krew zapulsuje intensywniej i pobudzi Cię przed erotycznym doznaniem. Masaż jest delikatny i różnorodny. Doświadczona masażystka podczas seansu skupia uwagę na Twoich intymnych miejscach, dokładnie i delikatnie dotykając punktów erogennych. Ceremonia uwzględnia indywidualne potrzeby i gwarantuje niezwykłe doznania duchowe oraz cielesne.

Sposób na wkroczenie na nową, jasną drogę życia

Masaż jest dedykowany mężczyznom, którzy pragną poszerzyć świadomość na temat swojego ciała. Aktywuje różne energetyczne punkty na całym ciele. Prowadzi do harmonijnego przepływu energii i wyrównuje balans między ciałem i duchem. Już po pierwszym razie, odczujesz wielką różnicę. Masaż uwolni Twoje myśli i skoncentrujesz się na tym, co dla Ciebie ważne. Pragnienie korzystania z uroków życia będzie coraz większe.

Jakie korzyści odczuje mężczyzna po masażu Lingam?

Dzięki masażowi lingam nauczysz się lepiej kontrolować swoje ciało. Panujesz nad energią seksualną i popędem. Masaż usprawni krążenie krwi, pomoże dłużej utrzymać wzwód, stosunek będzie trwał dużej, a doznania staną się bardziej intensywne. Panowie, którzy zmagają się z problemem przedwczesnego wytrysku, zyskają lepszą kontrolę nad energią. Masaż lingam pomoże również w problemach z potencją – uaktywni czucie i uruchomi procesy fizyczno-chemiczne w ciele, przywróci także naturalne procesy fizjologiczne.

 

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  350 PLN
 • Standard na 4 ręce
  700 PLN
 • Standard dla par
  700 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!