Masaż
yoni Warszawa

Masaż TantraYoni

Nazwa Yoni pochodzi z indyjskiego sanskrytu i określa cały obszar genitaliów kobiety. Masaż tantryczny Yoni jest świątynną sztuką uzdrawiania ciała kobiety i podwyższenia jego pozytywnych wibracji. Według indyjskiej kultury, masaż tantryczny Yoni jest podstawą kobiecej pielęgnacji. Posiada cały szereg korzyści zdrowotnych i nie tylko. Zwiększa wrażliwość na dotyk i satysfakcję seksualną.

Sposób na uzdrowienie w Tantric Paradise

Yoni, czyli kobieca pochwa, gromadzi w sobie wiele napięć, związanych z emocjami i stresem. Napięcia te wywołują większe bóle podczas menstruacji oraz stosunku. Skurcze tkanek powodują zamknięcie i brak satysfakcji seksualnej. Pamiętamy o tym, dlatego podczas masażu uwzględniamy indywidualne potrzeby i gwarantujemy niezwykłe doznania duchowe oraz uzdrowienie cielesne.

Pozytywny wpływ na Twoje ciało i umysł

Dokładność i niezwykły szacunek masażystek są kluczem do tego, by odkryć wszystkie zalety masażu Yoni i cieszyć się płynącymi z niego spełnieniem oraz radością. Kobieta, która odkrywa moc swojej seksualności przez masaż i czerpie z niej swoją siłę, promienieje, jest kreatywna i emanuje optymizmem.

Masaż tantryczny Yoni może:

– rozluźnić tkanki głębokie,
– odblokować energię seksualną,
– zwiększyć libido,
– uzdrowić relację z własną seksualnością,
– pobudzić punkty stagnacyjne,
– dotlenić komórki,
– zwiększyć przepływ krwi,
– otworzyć na przyjemność.

Droga do przyjemności dla kobiet w Tantric Paradise

Każdej sesji towarzyszy terapeutyczny zapach olejków i kadzideł, delikatne światło świeczek i kojące dźwięki orientalnej muzyki.

 

Co wyróżnia masaż tantryczny Yoni na tle pozostałych technik?

Często spotykamy się z pytaniem dotyczącym tego, czym tak naprawdę jest masaż tantra Yoni? Warto zatem wiedzieć, że na tle alternatywnych technik wyróżnia go przede wszystkim fakt, że podczas zabiegu dochodzi do w pełni świadomego zaangażowania narządów płciowych. To właśnie dzięki temu w sposób metaforyczny człowiek postrzegany jest jako całość – a to niezwykle ważne. W dużym skrócie – tantra Yoni to masaż, w którym jako swoistego rodzaju nośnik wykorzystuje się energię seksualną. Ciało jest tutaj świątynią, o którą należy dbać oraz traktować z godnością i szacunkiem. Cała procedura najczęściej traktowana jest w kategoriach duchowego spotkania z samym sobą. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że korzystającym z naszych usług klientom zależy na tym, aby odkryć siebie na różnych poziomach.

Dlatego też masaż Yoni nastawiony jest głównie na spokój, relaks i pełnię, a nie na ukierunkowaną przyjemność. Dzięki temu można poczuć głębokie zestrojenie z szeroko rozumianym wymiarem ludzkiej egzystencji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty, a w razie pojawienia się wątpliwości – do kontaktu. Doświadczeni specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują optymalną opcję. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Warszawy oraz najbliższych okolic miasta.

Jak wygląda pierwszy masaż Yoni?

Pierwszy masaż trwa zwykle około 2. godzin. Nie sięga zbyt głęboko, ponieważ nie obejmuje np. wnętrza Yoni, ale całe ciało zostaje starannie wymasowane. To jest kluczowa zasada – nie omijać żadnej części, żeby nie poczuła się gorsza czy też wstydliwa. Ludzkie ciało jest święte, a każdy dotyk to uhonorowanie osoby, na której kładę ręce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy ofertę kompleksową, która swoim zakresem obejmuje aż 3 pakiety – Standard, Medium oraz Platinum. Wszystko po to, aby znalezienie propozycji doskonale przystosowanej do indywidualnych potrzeb było tak łatwe, jak to tylko możliwe.

Prezentowane opcje realizacji masażu tantra Yoni, jakie wykonujemy w naszym studiu w Warszawie, różnią się od siebie przede wszystkim długością trwania, zakresem czynności, a także ceną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że skorzystanie z tantry Yoni to jeden z najlepszych sposobów na odkrycie własnej duchowości. Zachęcamy do rezerwacji terminów już dziś!

 

 

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  350 PLN
 • Standard na 4 ręce
  700 PLN
 • Standard dla par
  700 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!