Masaż
yoni Warszawa

Tantric Paradise to warszawski salon masażu tantrycznego. Zajmujemy się w nim wykonywaniem różnych rodzajów masażów, w tym procedury skoncentrowanej na uwalnianiu kobiecej energii. Zapraszamy na masaże Yoni, przeprowadzane w komfortowych warunkach przez profesjonalne masażystki. Gwarantujemy przyjazną atmosferę w trakcie spotkania w salonie oraz pełną dyskrecję.

Masaż Yoni w profesjonalnym salonie

Nasze masaże polecamy wszystkim kobietom, ze szczególnym uwzględnieniem pań, którym nie udało się jeszcze pokochać swojego ciała. W dużym skrócie masaż Yoni polega na dokładnym wymasowaniu każdej strefy, włącznie z genitaliami. To właśnie tam skupia się kobieca energia, rozumiana nie tylko jako seksualność, lecz również jako kreatywność czy radość życia. Pomagamy klientkom odkryć swoją wewnętrzną moc, odbudować (uzdrowić) relację z własną seksualnością, a nierzadko odblokować energię seksualną.

Niektórzy mogą uważać, że masaż Joni służy przede wszystkim rozładowaniu napięcia seksualnego, gdyż często dochodzi w jego trakcie do orgazmu. To z gruntu niesłuszne podejście – ów masaż przynosi znacznie więcej korzyści. Przyjemność to dodatkowy element, jednak główny cel procedury stanowi równowaga pomiędzy fizycznością a duchowością.

Masaż Yoni tantra dla kobiet

Yoni to bardzo ważny, a jednocześnie wciąż niedoceniany obszar kobiecego ciała. W trakcie spotkania poświęcamy mu wiele uwagi – nie zaniedbując przy tym pozostałych stref. Yoni tantra służy zwiększeniu przepływu krwi, a co za tym idzie, dotlenieniu oraz stymulacji tkanek. W wyniku masażu komórki zostają pobudzone do pracy, co przekłada się na szereg korzyści dla całego organizmu.

Mówiąc o usłudze takiej jak masaż Yoni, warto podkreślić, że jej zadanie to relaks, wyciszenie, otworzenie się na przyjemność, ale nie rozkosz w samej sobie. Po opuszczeniu naszego salonu kobieta staje się szczęśliwsza, bardziej pewna siebie, kreatywna. Ciało oraz duchowość scalają się w jedno, ponieważ pomagamy je zintegrować. Z tego powodu polecamy masaż tantryczny tego rodzaju paniom z różnego typu problemami natury seksualnej. Mogą to być kompleksy, zahamowania, blokady, ale także traumy. Nie chodzi przy tym, aby kobieta stała się „lepszą kochanką”, lecz o to, aby poznała swój organizm, uwolniła się od nagromadzonej w niej złej energii, która ją przytłacza i nie pozwala się rozwijać. Masaż joni to procedura, dzięki której uświadamia sobie, że jest ważna, piękna, wystarczająca. Jeśli chce się doskonalić, to wyłącznie dla siebie.

Masaż Yoni Warszawa centrum

Znajdujemy się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Śródmieścia. Warszawa to miasto, w którym czekamy na panie pragnące pozbyć się napięć związanych ze stresem, dotlenić komórki, a także rozluźnić tkanki głębokie oraz zwiększyć swoje libido.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego salonu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań pozostajemy do dyspozycji. Chętnie wyjaśnimy, na czym dokładnie polega masaż tantryczny Yoni, na czym się skupia oraz co daje już jedno spotkanie z naszą masażystką.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!