Masaż
tantryczny Warszawa

Masaż Tantryczny

Masaż tantryczny zapewnia głębokie rozluźnienie i pomaga pozbyć się stresu, pobudza zmysły, pozwala odkryć na nowo seksualność i namiętność oraz intymność i bliskość z innymi. Dzięki temu masażowi można doświadczyć większej harmonii i szacunku dla własnej cielesności.
Dotyk w masażu tantrycznym jest pełen szacunku dla człowieka, czułości, otwartości, świadomości i miłości. Pozwala na nowo odkrywać ciało i wiarę w jego możliwości. Pozmaga także obcować z emocjami, nawiązać kontakt z duchowością, pobudzać i harmonizować energię seksualną.

KORZYŚCI I ZALETY PŁYNĄCE Z MASAŻU TANTRYCZNEGO

Masaż pozwala Ci oswoić się z nagością, uporać ze wstydem i pokochać swoje ciało. Otwiera na emocjonalność, na większą wrażliwość, czułość, a także na ciekawość własnego ciała. Pozwala rozwijać miłość do siebie i akceptację swoich emocji oraz cielesności.

Zalety tego masażu można wymieniać w nieskończoność:
– uzdrawianie seksualności,
– uczy wyrażać emocje i uczucia,
– uwalnia wewnętrzną energię,
– świetnie łagodzi objawy zmęczenia fizycznego,
– zapewnia głęboki relaks, błogość i ukojenie,
– uwalnianie od napięć i stresów,
– uwalnianie od poczucia winy i wstydu związanego z cielesnością i intymnością,
– likwidacja blokad wewnętrznych w ciele i świadomości,
– pogłębienie samoświadomości,
– wzmocnienie poczucia integracji z własnym wnętrzem,
– dodawanie odwagi do życia i działania.

DLA KOGO JEST MASAŻ TANTRYCZNY?

W dzisiejszych czasach jesteśmy tak bardzo zabiegani, zmęczeni i zestresowani, że w pogoni za lepszym życiem materialnym, zupełnie zapominamy, iż „żyjemy” tu i teraz, w chwili obecnej. Więc należy jak najczęściej przypominać sobie o tym i cieszyć się pełnią życia, korzystać z chwil relaksu i odprężenia. Uważa się, że właśnie masaż tantryczny jest jedną z najlepszych form relaksacji. To zabieg, którego potrzebuje zarówno mężczyźni, jak i kobieta. Zachęcamy, by otworzyć się na nowe doznania w naszym salonie Tantric Paradise. Jesteśmy otwarci dla każdego.

JAK WYKONUJE SIĘ MASAŻ TANTRYCZNY W NASZYM SALONIE?

Od momentu, gdy znajdziesz się w gabinecie masażu, zaopiekuje się Tobą piękna masażystka, którą sam wybierzesz. Po zapoznaniu się z nią, rozpocznie się Twoja niezapomniana chwila – wspólny prysznic, miła rozmowa, przyjemny dotyk masażystki podczas kąpieli, lekka kojąca muzyka, przyciemnione światło i zapachy świec.
Następnie położysz się w specjalnym miejscu, w którym rozpocznie się masaż. Masażystka obdarzy głaskaniem i dotykiem całe Twoje ciało, skupi się na nim i wsłucha się w jego potrzeby. Powoli będzie przechodziła do masowania kolejnych partii ciała, pozwalając skórze oswoić się z dotykiem oraz budując napięcie. Chwilę później zacznie się uwalnianie energii seksualnej, która według filozofii buddyzmu jest największą energią życiową. Zaczną wstępować w Ciebie nowe siły i emocje. Zapewniamy, że po takiej sesji będziesz miał ochotę na kolejny, wyjątkowo zmysłowy masaż.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  350 PLN
 • Standard na 4 ręce
  700 PLN
 • Standard dla par
  700 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!