Masaż
tantryczny Warszawa

W naszym salonie masażu tantrycznego przeprowadzamy wyjątkowe procedury dla pań oraz panów. Ich zadanie polega m.in. na odprężaniu, relaksacji, a także na niwelowaniu szkodliwych skutków stresu. Serdecznie zapraszamy do przekonania się, jak wiele korzyści może przynieść już jedna sesja masażu tantrycznego.

Na czym polega masaż tantryczny?

Wielbicieli tego typu procedury sukcesywnie przybywa. Osobom chcącym sprawdzić na własnej skórze, jak przyjemny może być masaż tantryczny, Warszawa ma wiele do zaoferowania. Nasz salon znajduje się w stolicy, w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko centrum. Zachęcamy do umówienia się na wizytę. W jej trakcie wykwalifikowana masażystka wykonuje procedurę mającą na celu wprowadzenie klienta w stan pełnego relaksu. Uświadamia, że ciało ludzkie powinno zachwycać, a nie zawstydzać, każda jego część jest ważna oraz piękna. Wszystkie rejony zostają poddane masażowi – specjalistka dotyka po kolei poszczególnych obszarów, poświęcając im tyle uwagi, ile potrzebują.

Zgodnie z zasadami masażu tantrycznego nie istnieje miejsce w ludzkim ciele, które byłoby wstydliwe. Człowiek, który oddaje się w ręce naszych masażystek, oswaja się z nagością. Zaczyna rozumieć, że ciało to świątynia, więc należy je kochać, a odwdzięczy się bardzo szybko. Masaże tantryczne to nie tylko zabiegi polegające na pracy rąk masażystki z mięśniami oraz skórą ludzkiego ciała. To także przejście na nowy etap, nawiązanie kontaktu ze swoją duchowością oraz przywrócenie harmonii energii seksualnej.

Relaksujący masaż tantryczny Warszawa

W trakcie masażu pracuje się z ciałem nie tylko poprzez dotyk, ale i przez oddech. Specjalistka stymuluje wszystkie punkty energetyczne umiejscowione na ciele – włącznie z tymi w strefie intymnej. Podstawowe zadanie, które ma zrealizować tantryczny masaż, to wprowadzenie masowanej osoby w stan błogości. Rytuał sprawia jej rozkosz, ale nie można tego rozumieć wyłącznie w seksualnym kontekście. To znacznie szersze zagadnienie.

W odróżnieniu od standardowego masażu erotycznego, w efekcie którego dochodzi do krótkotrwałego spełnienia, masaż tantryczny koncentruje się na długofalowej przyjemności. Odblokowuje energię życiową (według tantry to energia seksualna), otwierając masowanego na nowe doznania. Warto podkreślić, że nie pełni funkcji usługi seksualnej – nie doprowadza do orgazmu.

Tantryczny masaż – korzyści

Trudno wymienić wszystkie zalety, którymi wyróżnia się proponowany przez nas masaż. Do najważniejszych korzyści związanych z poddaniem się tego rodzaju procedurze należy zmniejszenie stresu oraz rozluźnienie mięśni. Masaż tantryczny to przede wszystkim masaż relaksacyjny. Wycisza myśli, redukuje stres, uspokaja oraz przywraca równowagę psychiczną. Poza rozluźnianiem napiętych mięśni ma pozytywny wpływ na zdrowie oraz wygląd skóry. W jego trakcie używamy naturalnych olejów, które nawilżają oraz wygładzają skórę, prócz tego nadają jej jedwabistą gładkość oraz elastyczność. Podczas rytuału poprawia się krążenie krwi, co przekłada się na lepsze dotlenienie komórek – oraz całego organizmu.

To nie wszystkie atuty masażu tantrycznego. Znakomicie działa na ciało, ale również na psychikę. Pozwala przejąć kontrolę nad swoimi emocjami. Przez cały czas osoba masowana może skupiać się wyłącznie na przyjemności. Jej umysł pozostaje wolny od problemów, z którymi do nas przyszła – pozostawia je za drzwiami.

Masaż tantryczny Warszawa i okolice

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszych masażów, w tym tantrycznego. Dzięki niemu można otworzyć się na nowe doświadczenia, nabrać pewności siebie, zapomnieć o trudnościach dnia codziennego czy stresach. W pełni zrelaksowany organizm nabierze energii do działania, z kolei umysł stanie się bardziej kreatywny. Masaże tantryczne polecamy wszystkim zainteresowanym, bez względu na płeć czy orientację seksualną.

Pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości. Z chęcią udzielimy wyjaśnień. Natomiast nasze masażystki zapewniają profesjonalne podejście oraz życzliwą atmosferę na każdym etapie pobytu w salonie.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!