dla Pań i Panów

Masaże i usługi SPA

Masaże i usługi SPA dla Pań i Panów

Zapraszamy serdecznie do spróbowania czegoś nowego, niezwykłego, co nie było do tej pory znane Tobie i Twojemu ciału. Chodzi oczywiście o masaż, ale wyjątkowy.

Pierwsze potwierdzone dowody istnienia masażu sięgają 3000 lat p.n.e. – w starożytnej literaturze pojawia się opis masażu jako środka do utrzymania dobrego zdrowia i jedności umysłu oraz ciała. Niestety, codzienne zmęczenie, problemy i zmartwienia negatywnie wpływają na samopoczucie, humor i zachowywanie każdego z nas. I właśnie na tym się skupiliśmy. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce i atmosferę, gdzie można zadbać o zdrowie fizyczne oraz psychiczne. To tak zwany zakątek błogości dla całej Warszawy.

W naszym salonie Tantric Paradise wykonujemy różnego rodzaju masaże. Zebraliśmy wiedzę o wszelkich technikach z całego świata, które pomogą nabrać energii, złagodzić zmęczenie oraz odprężyć się emocjonalnie.

Relax
Rebalance
Rejuvenate
Retreat
Tantric Paradise masaże

O nas

Piękne i wykwalifikowane masażystki indywidualnie, z troska i czułością podchodzą do każde z naszych Gości. Pomogą wybrać masaż, którego potrzebuje dusza i ciało. Może relaksacyjny albo delikatny tantryczny z elementami erotycznymi, a może znany i słynny masaż Nuru? Wszystko zależy od Ciebie. Każdy masaż może się zacząć od rozgrzania w saunie.

Przyjemna muzyka, ciepłe naturalne olejki, cudowny wewnętrzny wystrój i miła obsługa, służą pomocą dla osiągnięcia relaksu i harmonii. Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalne podejście i obsługę w naszym salonie. Dbamy o czystość i higieniczność zabiegów, szanujemy Wasze zaufanie i staramy się dla Was.

Zapraszamy serdecznie i czekamy w salonie Tantric Paradise, w samym centrum Warszawy.

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!