Masaż
nuru Warszawa

Zlokalizowany w sercu stolicy salon masażu tantrycznego Tantric Paradise zaprasza na masaże. Przeprowadzamy je w wersjach relaksacyjnych oraz erotycznych. Do drugiej kategorii zalicza się m.in. Nuru, intrygująca odmiana masażu pochodząca z Kraju Kwitnącej Wiśni, polegająca na masowaniu ciała własnym ciałem. Dosłownie to słowo oznacza „śliski”, a podczas wykonywania obie strony (masowany/a, masująca/e) nie mają na sobie ubrań. Gorąco zachęcamy do rezerwacji terminu, a następnie do wizyty.

Masaż Nuru dla kobiet i mężczyzn

Choć mogłoby się wydawać, że Nuru jest przeznaczony głównie dla panów, nie kategoryzujemy go pod względem płci. Każda zainteresowana osoba może z niego skorzystać. Masaż Nuru to procedura niezwykle zmysłowa, gdyż w jego trakcie masażystka rozprowadza po skórze masowanego olejki nie tylko rękami. Może używać do tego np. piersi, ud czy brzucha. Masuje w ten sposób całe ciało klienta, dodatkowo ujędrniając oraz nawilżając jego skórę. Podczas wykonywania masażu znajduje się w różnych pozycjach, tak aby dotrzeć w każde miejsce wymagające uwagi.

Tym, którzy pragną się przekonać, jaki potencjał posiada masaż Nuru, Warszawa ma wiele do zaproponowania. Czekamy na chętnych w bliskim sąsiedztwie centrum stolicy. Gwarantujemy dyskrecję oraz komfortowe warunki podczas sesji. Prócz masażu na zmysły klientów oddziałuje odpowiednio dobrana muzyka oraz subtelna woń kadzideł.

Seans to czas, który poświęcamy wyłącznie klientowi. Masaż Nuru to celebrowanie jego ciała, stymulowanie go. Japończycy, którzy wymyślili tę metodę, postrzegają ją jako swego rodzaju podróż duchową, a nie jedynie seksualne pobudzanie określonych stref. Byłoby to zbyt duże (do tego niesłuszne) uproszczenie.

Zmysłowy Nuru masaż Warszawa

W odróżnieniu od klasycznego masażu relaksacyjnego Nuru masaż dodaje energii oraz pobudza. W jego trakcie masowana osoba odpręża się, ale w zupełnie inny sposób. To stara japońska procedura, która rozpala zmysły. Jej celem od początku było budowanie więzi z drugą połówką. To zabieg, który zbliża. W wersji proponowanej w salonie wykonuje go profesjonalna masażystka (bądź dwie), tak samo jako masowany pokryta specjalnym bezbarwnym, bezwonnym olejkiem.

Polecamy masaż Nuru, choć nie każdy będzie gotowy, aby z niego skorzystać. To podniecająca, rozgrzewająca wewnętrznie procedura, wiążąca się z bezpośrednim, bardzo bliskim kontaktem z drugim człowiekiem. Staje się coraz popularniejsza w wielu krajach, gdyż przybywa ludzi, którym brakuje takiego kontaktu fizycznego.

Sesja masażu Nuru Warszawa

Osoby, które planują zwiedzić miasto takie jak Warszawa, mogą umówić się do nas na sesję nuru. Przychodzą do nas zarówno warszawianie, jak i mieszkańcy sąsiednich miejscowości. W razie wątpliwości albo dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Nasze masażystki z przyjemnością wytłumaczą, na czym dokładnie polega Nuru masaż. Najważniejsze, aby potencjalny klient był świadomy, że nie oferujemy usług seksualnych, lecz profesjonalne masaże.

Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu masażu tantrycznego.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!