Masaż
nuru Warszawa

Masaż Nuru

Masaż Nuru to japońska technika masażu polegająca na masowaniu partnera swoim całym ciałem. Należy pamiętać, że Nuru to masaż erotyczny, a nie relaksacyjny, jak np. masaż tantryczny. Masaż wykonuje się przy pomocy specjalnych olejków, które wcieramy różnymi częściami ciała w ciało partnera. Olejki te nawilżają i ujędrniają skórę, co jest dodatkową korzyścią płynącą z zabiegu.

Jak robimy to w salonie Tantric Paradise?

Sesja zaczyna się od wspólnego prysznica z masażystką. Masaż wykonuje się powoli, dbając o to, żeby było niezwykle przyjemnie. Piękna masażystka używa nie tylko rąk, ale także własnego ciała – masuje biustem, brzuchem, udami, ocierając się o Twoje ciało na różne sposoby. Wszędzie na ciele odczujesz ten wyjątkowy dotyk.

Dlaczego każdy powinien spróbować masażu Nuru?

Nuru to masaż intymny, który może pomóc budować więzi emocjonalne. W japońskiej kulturze, gdzie narodziła się ta technika, postrzega się ją jako podróż duchową. Należy pamiętać, że masaż Nuru nie jest przeznaczony tylko dla mężczyzn. Technika ta jest odpowiednia dla każdej płci. Zwykły odpoczynek nie zapewni Ci niezbędnej dawki energii i nie usunie napięcia z mięśni, ani nie poprawi samopoczucia. Z pewnością zadba o to masaż Nuru, profesjonalnie wykonany w salonie Tanric Paradise.
Masz ochotę skorzystać z tego najnowszego trendu i umówić się na sesję Nuru? Pamiętaj, że jeśli po prostu potrzebujesz rozluźnienia spiętych mięśni, lepiej skorzystać z klasycznego masażu.

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  350 PLN
 • Standard na 4 ręce
  700 PLN
 • Standard dla par
  700 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny, masaż lingam/joni.

Medium

 • 90 minut
  500 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg i stóp,
masaż lingam/joni.

Platinum

 • 120 minut
  700 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny całego ciała oraz nóg, stóp, ramion, twarzy, masaż lingam/joni.

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!