Masaż
erotyczny dla kobiet Warszawa

Masaż erotyczny dla kobiet

Są ludzie, dla których to niewątpliwie kontrowersyjny zabieg. Są też ci, dla których to forma urozmaicenia pożycia seksualnego albo podniecająca gra wstępna. Masaż erotyczny dla pań może być również sposobem na rozładowanie napięcia, uwolnienie negatywnej energii oraz poprawę nastroju. Jeśli chcesz, możesz poddać mu się w sypialni, z partnerem, albo w salonie, gdzie trafisz pod opiekę masażystki. Dowiedz się więcej na temat tej procedury! Poznaj rytuał przeznaczony dla kobiet!

Na czym polega masaż erotyczny?

Na początek warto podkreślić, że tego rodzaju usługa ma znacznie więcej zastosowań, niż mogłoby się wydawać. Ułatwia rozładowanie napięcia, gdyż bardzo często dochodzi w jej trakcie do orgazmu, ale przynosi nie tylko to. Masaż erotyczny dla kobiet (jest również opcja dla mężczyzn) odpręża, a także pozwala odzyskać wewnętrzną równowagę. Ponadto daje zarówno osobie masowanej, jak i masującej wiedzę o strefach erogennych na ciele drugiej połówki. Jeśli dany człowiek zdecyduje się na wizytę w salonie, może się dowiedzieć, gdzie lubi być dotykany i co sprawia mu przyjemność.

Trudno wymienić wszystkie zalety masażu erotycznego dla pań, niemniej do najważniejszych zalicza się lepsze poznanie własnego ciała. Masowana klientka może się nauczyć, jaki dotyk lubi (pod względem rodzaju i intensywności), a także w jakich miejscach. Jeśli w trakcie rytuału będzie czuła się niekomfortowo, wystarczy, że poinformuje o tym masażystkę. Specjalistka używa podczas pracy rąk oraz przeznaczonych do masowania olejków. Dzięki temu skóra kobiety poddawanej usłudze staje się jedwabiście gładka.

Masaż erotyczny w wersji dla pań

Procedura polega na masowaniu całego ciała włącznie z miejscami intymnymi – chyba że klientka sobie tego nie życzy. Znakomicie pobudza, a po zakończeniu masowana czuje się odprężona i ma lepszy nastrój. Masaż erotyczny dla pań może mieć wpływ na pożycie seksualne, gdyż dodaje pewności siebie oraz pomaga pokochać swoje ciało.

Gdzie zgłosić się na masaż erotyczny?

Zachęcamy do umówienia się na taką sesję. W sieci można wyszukać mnóstwo salonów, w których ofercie znajduje się profesjonalny masaż erotyczny dla pań, ale warto dobrze prześledzić ogłoszenia. To procedura intymna, wymagająca od kobiet zaufania. W Tantric Paradise pracują doświadczone, a przede wszystkim wykwalifikowane specjalistki. Odważ się i przekonaj, jak wiele korzyści niesie ze sobą taki rytuał w gabinecie. Umów się na spotkanie, a możesz się dowiedzieć, które strefy na Twoim ciele lubią intensywniejszy dotyk. Zachęcamy też do lektury kolejnych wpisów!

Relaks
Równowaga
Odmłodzenie
Wyciszenie

Standard

 • 60 minut
  400 PLN
 • Standard na 4 ręce
  800 PLN
 • Standard dla par
  800 PLN

Zakres: masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny.
Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. 
Masaż Lingam/Joni.

Medium

 • 90 minut
  550 PLN
 • Medium na 4 ręce
  1000 PLN
 • Medium dla par
  1000 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką, masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż pleców, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Masaż Lingam/Joni.

 

Platinum

 • 120 minut
  800 PLN
 • Platinum na 4 rece
  1400 PLN
 • Platinum dla par
  1400 PLN

Zakres: wspólny prysznic z masażystką. Masaż mocny, tantryczny lub relaksacyjny. Obejmuję masaż twarzy, pleców, ramion, nóg i stóp oraz masaż ciała ciałem. Dwokrotny masaż Lingam/Joni. Sauna

Zbieraj pieczątki za wizyty. Co 7 masaż rabat 50%!

Pozostałe usługi

 

Śmiało! Zasługujesz na to…

Podaruj sobie niezwykle relaksujący dzień w SPA!